Confirm your age. Are you 18 or over?

Saturday 4 April 2020

Division 1

19:00
Barnoldswick Town (EL)
vs
Rishton United
14:00
Burnley Belvedere
vs
Mill Hill
14:00
Feniscowles & Pleasington
vs
Barrowford Celtic
14:00
Waddington
vs
Prairie United
14:00
Whinney Hill
vs
Rishton United

Division 2

14:00
Barnoldswick Town Reserves (EL)
vs
Waddington Reserves
14:00
Grindleton
vs
Langho Reserves
14:00
Read United Reserves
vs
Peel Park
14:00
Rimington Reserves
vs
Hapton
14:00
Rishton United Reserves
vs
Polonia Pendle

Tuesday 7 April 2020

Division 2

18:30
Colne United
vs
Barnoldswick Town Reserves (EL)
18:30
Grindleton
vs
Polonia Pendle
18:30
Whinney Hill Reserves
vs
Rimington Reserves

Division 1

18:30
Read United
vs
Whinney Hill
18:30
Rimington
vs
Barnoldswick Town (EL)
18:30
Waddington
vs
Burnley Belvedere

The Bob Little Cup 19-20 - 3rd Round

18:30
Langho Reserves
vs
to be confirmed
Neutral Ground

Saturday 11 April 2020

Division 2

14:00
Barnoldswick Town Reserves (EL)
vs
Peel Park Reserves
14:00
Langho Reserves
vs
Polonia Pendle
18:30
Peel Park
vs
Grindleton
14:00
Read United Reserves
vs
Rishton United Reserves
14:00
Rimington Reserves
vs
Whinney Hill Reserves
14:00
Waddington Reserves
vs
Colne United

Division 1

14:00
Feniscowles & Pleasington
vs
Rimington
14:00
Mill Hill
vs
Barnoldswick Town (EL)
14:00
Rishton United
vs
Read United
14:00
Whinney Hill
vs
Waddington

Tuesday 14 April 2020

Division 2

18:30
Grindleton
vs
Read United Reserves
18:45
Peel Park
vs
Colne United
18:30
Rimington Reserves
vs
Barnoldswick Town Reserves (EL)
18:30
Whinney Hill Reserves
vs
Rishton United Reserves

Division 1

18:30
Rishton United
vs
Whinney Hill

Craven Cup 19-20 - semi final

18:30
Barnoldswick Town (EL)
vs
To be confirmed
opponents and ground to be confirmed

Wednesday 15 April 2020

Division 2

18:30
Waddington Reserves
vs
Polonia Pendle

Saturday 18 April 2020

Division 1

14:00
Mill Hill
vs
Feniscowles & Pleasington
14:00
Read United
vs
Rishton United
14:00
Rimington
vs
Whinney Hill

Division 2

14:00
Peel Park
vs
Barnoldswick Town Reserves (EL)
14:00
Waddington Reserves
vs
Rishton United Reserves
14:00
Whinney Hill Reserves
vs
Grindleton

Monday 20 April 2020

Division 2

18:45
Grindleton
vs
Hapton

Tuesday 21 April 2020

Division 2

18:30
Peel Park
vs
Whinney Hill Reserves

Wednesday 22 April 2020

Division 2

18:30
Waddington Reserves
vs
Grindleton

Saturday 25 April 2020

Division 1

14:00
Barnoldswick Town (EL)
vs
Feniscowles & Pleasington
14:00
Rimington
vs
Mill Hill

Division 2

14:00
Colne United
vs
Grindleton
14:00
Read United Reserves
vs
Whinney Hill Reserves
14:00
Rishton United Reserves
vs
Hapton
14:00
Waddington Reserves
vs
Barnoldswick Town Reserves (EL)

Tuesday 28 April 2020

Division 2

18:30
Barnoldswick Town Reserves (EL)
vs
Whinney Hill Reserves
18:30
Grindleton
vs
Colne United
18:30
Rimington Reserves
vs
Rishton United Reserves
18:30
Waddington Reserves
vs
Hapton

Latest news

Rishton v Langho
General Rishton v Langho

Change of venue and kick off time

Hapton v Peel Park Reserves
General Hapton v Peel Park Reserves

New venue

Whinney Hill Reserves v Polonia Pendle
General Whinney Hill Reserves v Polonia Pendle

Change of venue 22/2/2020

The Storefirst East Lancashire Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe