Saturday 3 October 2020

Division 2

14:00
Barnoldswick Town (EL) Reserves
vs
Langho 72
14:00
Grindleton
vs
Prairie United
14:00
Hapton
vs
Colne United
14:00
Langho Reserves
vs
Mill Hill St Peter
14:00
Polonia Pendle
vs
Peel Park Reserves
14:00
Poppy Mai
vs
Rock Rovers
14:00
Rimington Reserves
vs
Rishton United Reserves
14:00
Whinney Hill Reserves
vs
Waddington Reserves

Division 1

14:00
Feniscowles & Pleasington
vs
Barnoldswick Town (EL)
13:20
Langho
vs
Whinney Hill
At Roefield
14:00
Mill Hill
vs
Burnley Belvedere
14:00
Peel Park
vs
Rimington
14:00
Rishton United
vs
Barrowford Celtic
14:00
Waddington
vs
Read United

Saturday 10 October 2020

Division 1

14:00
Barnoldswick Town (EL)
vs
Langho
14:00
Barrowford Celtic
vs
Whinney Hill
14:00
Read United
vs
Feniscowles & Pleasington
14:00
Rimington
vs
Mill Hill
14:00
Waddington
vs
Peel Park

Division 2

14:00
Colne United
vs
Langho 72
14:00
Langho Reserves
vs
Waddington Reserves
14:00
Peel Park Reserves
vs
Mill Hill St Peter
14:00
Poppy Mai
vs
Polonia Pendle
14:00
Prairie United
vs
Barnoldswick Town (EL) Reserves
14:00
Rishton United Reserves
vs
Hapton
14:00
Rock Rovers
vs
Rimington Reserves
14:00
Whinney Hill Reserves
vs
Grindleton

Saturday 17 October 2020

Division 2

14:00
Barnoldswick Town (EL) Reserves
vs
Whinney Hill Reserves
14:00
Grindleton
vs
Hapton
14:00
Langho 72
vs
Langho Reserves
14:00
Peel Park Reserves
vs
Colne United
14:00
Prairie United
vs
Poppy Mai
14:00
Rimington Reserves
vs
Mill Hill St Peter
14:00
Rishton United Reserves
vs
Rock Rovers
14:00
Waddington Reserves
vs
Polonia Pendle

Division 1

14:00
Feniscowles & Pleasington
vs
Rishton United
13:20
Langho
vs
Waddington
At Roefield
14:00
Mill Hill
vs
Barnoldswick Town (EL)
14:00
Whinney Hill
vs
Peel Park

Saturday 24 October 2020

Division 1

14:00
Barnoldswick Town (EL)
vs
Barrowford Celtic
13:20
Langho
vs
Mill Hill
At Roefield
14:00
Peel Park
vs
Burnley Belvedere
14:00
Read United
vs
Whinney Hill
14:00
Rimington
vs
Rishton United

Division 2

14:00
Hapton
vs
Barnoldswick Town (EL) Reserves
14:00
Langho 72
vs
Poppy Mai
14:00
Mill Hill St Peter
vs
Colne United
14:00
Polonia Pendle
vs
Rimington Reserves
14:00
Rishton United Reserves
vs
Prairie United
14:00
Rock Rovers
vs
Peel Park Reserves
14:00
Waddington Reserves
vs
Grindleton
14:00
Whinney Hill Reserves
vs
Langho Reserves

Saturday 31 October 2020

Division 1

14:00
Barnoldswick Town (EL)
vs
Rimington
14:00
Barrowford Celtic
vs
Waddington
14:00
Feniscowles & Pleasington
vs
Langho
14:00
Peel Park
vs
Read United
14:00
Rishton United
vs
Mill Hill
14:00
Whinney Hill
vs
Burnley Belvedere

Division 2

14:00
Colne United
vs
Grindleton
14:00
Langho Reserves
vs
Prairie United
14:00
Mill Hill St Peter
vs
Barnoldswick Town (EL) Reserves
14:00
Polonia Pendle
vs
Whinney Hill Reserves
14:00
Poppy Mai
vs
Peel Park Reserves
14:00
Rimington Reserves
vs
Hapton
14:00
Rock Rovers
vs
Langho 72
14:00
Waddington Reserves
vs
Rishton United Reserves

Latest news

FINES
General FINES

FINES

A G M 2020
General A G M 2020

A G M

Season 2020  -  2021
General Season 2020 - 2021

Season 2020 - 2021

The Storefirst East Lancashire Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe