Confirm your age. Are you 18 or over?

Saturday 28 September 2019

Division 2

14:15
Barnoldswick Town Reserves (EL)
P - P
Waddington Reserves
14:15
Polonia Pendle
P - P
Rishton United Reserves
14:15
Whinney Hill Reserves
P - P
Peel Park Reserves

Division 1

14:15
Barrowford Celtic
1 - 2 Full time
Whinney Hill
14:15
Prairie United
0 - 3 Full time
Read United
14:15
Rishton United
P - P
Barnoldswick Town (EL)

Saturday 21 September 2019

Division 2

14:15
Barnoldswick Town Reserves (EL)
3 - 2 Full time
Rishton United Reserves
Att. 14
Barrowford Celtic Reserves
2 - 3 Full time
Waddington Reserves
14:15
Colne United
3 - 2 Full time
Hapton
14:15
Grindleton
6 - 1 Full time
Peel Park Reserves
14:15
Peel Park
2 - 3 Full time
Rimington Reserves
14:15
Read United Reserves
4 - 3 Full time
Polonia Pendle

Division 1

14:15
Feniscowles & Pleasington
3 - 2 Full time
Prairie United
14:15
Langho
2 - 5 Full time
Mill Hill
Att. 70
Rimington
4 - 2 Full time
Read United
Att. 50
Waddington
5 - 2 Full time
Barrowford Celtic
14:15
Whinney Hill
5 - 1 Full time
Barnoldswick Town (EL)

Saturday 14 September 2019

Division 1

14:15
Barrowford Celtic
0 - 2 Full time
Feniscowles & Pleasington
Att. 75
Mill Hill
5 - 0 Full time
Waddington
14:15
Prairie United
1 - 3 Full time
Barnoldswick Town (EL)
Att. 55
Rimington
9 - 1 Full time
Burnley Belvedere

Division 2

14:15
Colne United
3 - 4 Full time
Polonia Pendle
14:15
Grindleton
1 - 8 Full time
Barnoldswick Town Reserves (EL)
14:15
Langho Reserves
4 - 2 Full time
Peel Park Reserves
14:15
Read United Reserves
2 - 7 Full time
Rimington Reserves
14:15
Rishton United Reserves
10 - 0 Full time
Barrowford Celtic Reserves

Lancashire Amateur Cup 19-20 - 1st Round

14:00
Canberra Corinthians
1 - 4 Full time
Whinney Hill
14:00
Ince Central
3 - 1 Full time
Peel Park
14:00
King George (Lancashire) Greens
1 - 13 Full time
Rishton United
14:00
Preston Wanderers
5 - 2 Full time
Langho

Saturday 7 September 2019

Division 2

Att. 63
Grindleton
5 - 2 Full time
Waddington Reserves
14:15
Hapton
2 - 3 Full time
Peel Park
14:15
Langho Reserves
0 - 5 Full time
Whinney Hill Reserves
14:15
Peel Park Reserves
1 - 7 Full time
Colne United
14:15
Polonia Pendle
0 - 7 Full time
Rimington Reserves
14:15
Rishton United Reserves
7 - 0 Full time
Read United Reserves

Division 1

14:15
Prairie United
5 - 3 Full time
Rishton United
14:15
Read United
4 - 2 Full time
Langho
Att. 60
Rimington
1 - 2 Full time
Feniscowles & Pleasington
Att. 25
Waddington
1 - 2 Full time
Mill Hill
14:15
Whinney Hill
3 - 2 Full time
Barrowford Celtic

Wednesday 4 September 2019

Division 1

19:00
Barnoldswick Town (EL)
2 - 2 Full time
Burnley Belvedere

Division 2

Att. 40
Waddington Reserves
10 - 2 Full time
Langho Reserves

Tuesday 3 September 2019

Division 2

18:15
Polonia Pendle
5 - 1 Full time
Barrowford Celtic Reserves
18:15
Read United Reserves
4 - 2 Full time
Peel Park Reserves
18:15
Rimington Reserves
4 - 0 Full time
Grindleton
18:15
Rishton United Reserves
1 - 4 Full time
Whinney Hill Reserves

Latest news

Team Sheets
General Team Sheets

Team Sheets

Stackstead St Josephs
General Stackstead St Josephs

Stackstead Leave League

Hapton v Barrowford Celtic Reserves
Division 2 Hapton v Barrowford Celtic Reserves

Change of venue

The Storefirst East Lancashire Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe