Saturday 26 September 2020

Division 2

14:00
Barnoldswick Town (EL) Reserves
8 - 2 Full time
Poppy Mai
14:00
Colne United
0 - 3 Full time
Prairie United
14:00
Langho Reserves
1 - 9 Full time
Rimington Reserves
14:00
Mill Hill St Peter
P - P
Rishton United Reserves
14:00
Peel Park Reserves
1 - 1 Full time
Langho 72
Att. 15
Polonia Pendle
2 - 3 Full time
Grindleton
14:00
Rock Rovers
0 - 2 Full time
Whinney Hill Reserves
Att. 42
Waddington Reserves
0 - 0 Full time
Hapton

Saturday 19 September 2020

Division 2

Att. 20
Grindleton
2 - 3 Full time
Mill Hill St Peter
14:00
Hapton
2 - 3 Full time
Poppy Mai
14:00
Langho 72
2 - 6 Full time
Rimington Reserves
14:00
Prairie United
7 - 2 Full time
Peel Park Reserves
14:00
Rishton United Reserves
5 - 0 Full time
Langho Reserves
14:00
Rock Rovers
1 - 3 Full time
Polonia Pendle
Att. 36
Waddington Reserves
6 - 2 Full time
Barnoldswick Town (EL) Reserves
14:00
Whinney Hill Reserves
3 - 2 Full time
Colne United

Saturday 12 September 2020

Division 2

14:00
Barnoldswick Town (EL) Reserves
6 - 1 Full time
Grindleton
14:00
Colne United
P - P
Polonia Pendle
14:00
Hapton
3 - 3 Full time
Langho 72
14:00
Langho Reserves
2 - 3 Full time
Rock Rovers
14:00
Peel Park Reserves
0 - 3 Full time
Waddington Reserves
14:00
Poppy Mai
P - P
Rishton United Reserves
14:00
Prairie United
6 - 2 Full time
Mill Hill St Peter
14:00
Rimington Reserves
P - P
Whinney Hill Reserves

Wednesday 9 September 2020

Division 2

18:15
Colne United
0 - 2 Full time
Rock Rovers
20:00
Hapton
0 - 3 Full time
Prairie United

Tuesday 8 September 2020

Division 2

18:15
Grindleton
0 - 6 Full time
Rimington Reserves
Att. 23
Langho 72
2 - 3 Full time
Waddington Reserves
18:15
Mill Hill St Peter
P - P
Poppy Mai
18:15
Polonia Pendle
P - P
Barnoldswick Town (EL) Reserves
18:15
Rishton United Reserves
1 - 4 Full time
Whinney Hill Reserves

Saturday 5 September 2020

Division 2

14:00
Barnoldswick Town (EL) Reserves
2 - 5 Full time
Rishton United Reserves
Att. 30
Grindleton
1 - 1 Full time
Peel Park Reserves
14:00
Langho Reserves
2 - 3 Full time
Hapton
14:00
Mill Hill St Peter
P - P
Polonia Pendle
14:00
Poppy Mai
2 - 1 Full time
Colne United
14:00
Prairie United
3 - 3 Full time
Rimington Reserves
14:00
Whinney Hill Reserves
2 - 2 Full time
Langho 72

Latest news

2nd placers table
General 2nd placers table

Who are the best 2nd placers?

Cup Competition
General Cup Competition

Its nearly here

The SKINNY LAGER (89 cals)/ BURNLEY EATS CUPS
General The SKINNY LAGER (89 cals)/ BURNLEY EATS CUPS

Thd SKINNY LAGER (89 cals) / BURNLEY EATS CUPS

The Storefirst East Lancashire Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe